Türkçe English
OrtaUst
CaNlI destek
Canlı Destek   Destek İçin Tıklayınız
BlokAlt

Duyurular
BlokAlt

Fethiye Sehir Rehberim
Fethiye Şehir Rehberim
BlokAlt

DİL SEÇİMİ
TurkishEnglishArabicArmenianBulgarianChinese (Simplified)
CzechFrenchGeorgianGermanGreekItalian
JapanesePersianPortugueseRussianSpanishSwedish
BlokAlt

Tek Anahtar
Tek Anahtar
BlokAlt

istatistikler
Aktif  : 4
Dün  : 471
Bugün  : 207
Toplam  : 468884
Ip  : 3.85.80.239
BlokAlt

Ege

Kahraman Anahtar - fethİye anahtar evİ
Oto Çilingir Oto Anahtarcı
OTO ÇİLİNGİRİNİZ 0235 218 8153 Her marka ve model aracın kilitli kapıları araca özel aparatlarla hiç hasar vermeden açılmaktadır.
Her marka ve model aracın kilitli kapıları araca özel aparatlarla hiç hasar vermeden açılmaktadır.

Bu servisimizde kilitli kapı açmak , yedek anahtar yapmak, kilit tamiri ve bakımı,kontak tamiri ve anahtar yapımı bulunmaktadır.

Oto Çilingiri
Araba anahtarı veya kumandası bozuldu ve açamıyorsunuz. Bunun için arabanıza zarar vererek kapıyı zorlamanıza gerek yok. ve çilingir hizmetleri, parçalamayı düşünmeden kendi profesyonelliğini konuşturmak demektir.
Bütün araba oto modellerinin kapısı hasarsız açılır. Kumandalı arabalar,immobilizer sistemli otomobillerin kapıları açılır

Oto Çilingir oto anahtarcı servisine genellikle en olmadık zamanlarda ihtiyacınız olacağını hesaba katarak lütfen telefonlarımızı cep telefonunuza kaydediniz.

 
OTO ÇİLİNGİRİNİZ 0535 218 8153 Oto Çilingir oto anahtarcı servisine genellikle en olmadık zamanlarda ihtiyacınız olacağını hesaba katarak lütfen telefonlarımızı cep telefonunuza kaydediniz . Gsm: 05352188153

İmmobilizer oto anahtar yapımı ve hasarsız çilingir hizmetleri verilir.

Oto Çilingir, oto anahtarcı Hizmetlerimiz; Her tür oto anahtar, araba anahtarı, yedekleme, oto anahtar kopyalama, oto açma, kontak anahtarı, oto kilit tamiri, oto uzaktan kumanda tamiri, araba kumanda kopyalama, oto immobilizer, İmmobilizer Yedek Anahtar Yapımı, oto alarm tamiri, immobilizer transponder key kopyalama, İmmobilizer Tamiri, Araba Kumandası Yapımı, Oto Anahtar Kopyalama işlerini kapsamaktadır.

 
OTO ÇİLİNGİRİNİZ 0235 218 8153 Oto Çilingir oto anahtarcı servisine genellikle en olmadık zamanlarda ihtiyacınız olacağını hesaba katarak lütfen telefonlarımızı cep telefonunuza kaydediniz.
 
 
 
Arabalarınızda Meydana Gelen Benzin kapağında,kapı kilidi içinde, kontak içinde Anahtar kırılması kapı kilit,kontak,kilit,anahtar,kumanda, arızaları Yedek Anahtar ihtiyacı Olduğunda Kapı kilit, Bagaj, Kontak,yedek Anahtar ihtiyacı olduğuda uzaktan kumandanız çalışmadığında yeni Anahtar yaptırmak veya şifrenizi değiştirmek istediğinizde kumandanızın pili bittiğinde Anahtarınızın kilidi açmadığı durumlarda Anahtarınızı Tamamen kaybettiğinizde Aracınızın Anahtarını içeride unuttuğunuz zaman İmmobilizer ve kumanda sistemleri Anahtar kodlama ihtiyacı olduğu zaman her türlü mekanik kilit Anahtar kontak Arızalarında her türlü soru ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz Atilla usta 05352188153

Okunma Sayısı: 7832

[ Geri Dön ]

Eklenme Tarihi: 06/05/2011

OrtaBlok
Ortaalt

Görüntülenemiyor !!!