Türkçe English
OrtaUst
CaNlI destek
Canlı Destek   Destek İçin Tıklayınız
BlokAlt

Duyurular
BlokAlt

Fethiye Sehir Rehberim
Fethiye Şehir Rehberim
BlokAlt

DİL SEÇİMİ
TurkishEnglishArabicArmenianBulgarianChinese (Simplified)
CzechFrenchGeorgianGermanGreekItalian
JapanesePersianPortugueseRussianSpanishSwedish
BlokAlt

Tek Anahtar
Tek Anahtar
BlokAlt

istatistikler
Aktif  : 4
Dün  : 471
Bugün  : 210
Toplam  : 468887
Ip  : 3.85.80.239
BlokAlt

Ege

Kahraman Anahtar - fethİye anahtar evİ
Faydalı Bilgiler

01 - Bir Anahtarcıya Nasıl Güveneyim ?

Binlerce lira yatırdığınız aracınıza bir anahtarcının müdahale etmesi size itici mi geliyor?

Aracınızın immobilizer oto anahtar ı elektronik ve önemli bir bölüm olduğundan endişelenmekte haklısınız. Bu sisteme bir anahtarcının işlem yapması itici gelebilir. Çünkü anahtarcılar elektronik anlamda değil, mekanik anlamda usta olarak bilinirler. Aynı zamanda araç sahipleri sorun çıktığında hemen servise gitmeye o kadar alışmıştır ki başka bir yerde çözüm aramayı düşünmezler.

Fakat bilmelisiniz ki zaten elektronik bilgisi olmayan bir anahtarcı da böyle bir işe girişmiyor. Bir şeyi ayırt etmek gerekiyor. Eski fix kodlu immobilizer anahtarlar makinelere bağlanarak bire bir kopyalanıyor. Yani aracınıza bir müdahale olmuyor. Çünkü neredeyse ev anahtarı yapmak kadar kolay oluyor. Bu tip anahtarları pek çok anahtarcı yapıyor. Fakat aracınıza müdahale gerektiren yeni tip kopyalama işleminde zaten bunu yapabilecek muhatap zor bulacaksınız. Çoğu anahtarcı bunu yapamayacağını söyleyecektir.

Bu işe soyunan bir anahtarcının da zaten geçmişte bir elektronik bilgisi oluyor. İmmobilizer alanında belli bir eğitimden geçiyor. Ayrıca uzman elektronik ve kriptoloji mühendisleri tarafından, kullanıcı dostu bilgisayar yazılımı ve cihazlarla destekleniyorlar. Anlayacağınız onlar tek başlarına değil, bir sistemin parçası olarak hizmet veriyorlar.

Bu işe gönül veren, binlerce lirasını bu işe yatıran,eğitimi alan ve ayağınıza kadar hizmet veren bir elektronik anahtarcı güveninizi herhalde hak eder.

02 -Merak Etmeyin ! Herkese anahtar yapmıyoruz.

Art niyetli kişiler tarafından fark ettirilmeden anahtarınızın kopyalanmasından endişeliyseniz.

Merak etmeyin, Anahtar kopyalama işlemleri bazı şart ve evraklarla denetim altına alınmıştır. Anahtar yaptıran kişi aracın kendisine ait olduğunu yada, o araca anahtar yaptırmaya yetkili olduğunu belge ile kanıtlamaya zorunludur.

Şifahi söz ve garanti geçerli değildir. Tutanak ve sözleşmesiz anahtar yapılmaz. Başarılı bir anahtar kopyalama sonrası bilgisayar ve cihazlarımızda anahtarınıza ait hiç bir mekanik ve sayısal bilgi kalmamaktadır.

Tamamen immobilizer oto anahtar kayıplarına karşı kolay geri dönüşüm için immobilizer oto anahtar bilgilerinizin bizde saklanmasını isterseniz karşılıklı menfaat ve hakları korumak amacıyla. Yazılı talebiniz üzerine sözleşme ile yapıyoruz.

T.C.K.´nun 582. ve 583. maddeleri gereği Oto Açma, oto immobilizer anahtar yapma işlemlerini belgesiz ve tutanaksız yapmıyoruz.


Diyoruz ki; İş yaptırmak zor zanaat.

İşi bilene yaptırmak en az o kadar zor. Neden? Çünkü yapılması gereken bir iş var ve siz işi bilene yaptırmak durumundasınız. Bu konuda biz iddialıyız. İşinizi bilene yaptırın ki size daha ucuza gelsin.

Şirketimizde bulunan son Teknolojiye ait cihazlarımız ile aracınızın güvenlik kodunu bulup, Elektronik anahtarınızı ve çipini kopyalayabiliyoruz.
Kayıp olan anahtarınız varsa araç beyninden silip işe yaramaz hale getiriyoruz.

Oto immobilizer elektronik anahtarınız tamamen kayıp olsa dahi otonuzun ruhsatını ve kimliğinizi getirmeniz kaydıyla anahtarınızı yapabiliyoruz.

Anahtar yaptırmaya karar verdiğinizde bize yaptırmasanız dahi anahtarla ilgili problemlerinizde size her türlü teknik bilgiyi vereceğimizden emin olunuz.

Bizleri cep ten 0535 218 8153 arayabilirsiniz. kahramanatilla@hotmail.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderirken bulunduğunuz İli yazarsanız size daha fazla yardımcı oluruz. Mesajlarınıza mutlaka cevap verilecektir.

Oto Kilit Tamir ve Bakım Onarımları Otomobillerin kapı, kontak ve Bagaj kilitlerinde Meydana Gelebilecek Arıza veya Anahtar problemlerinde firmamız hizmetinizdeyiz. Oto transponder Anahtarlarının yapımı Çipli Oto Anahtarı yapılması yedeklerinin Çoğaltılması Arızaların Giderilmesi Oto Çipli Anahtarların Yapımı İmmobilizer Oto Anahtarların Yedeklerinin Yapılması ve Şifrelerinin kodlanması Hiç Anahtarı Olmayan Araçlara da Anahtar yapılır.


03 - İMMOBİLİZER (ÇİPLİ) OTO ANAHTARI YAPTIRMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Şahıs Araçları:

1. Ruhsat ve fotokopisi.
2. Kimlik-Ehliyet ve Fotokopisi.
3. Vekalet veya Dilekçe.
4. Noter Satış Sözleşmesi.

Şirket Araçları:

1. Ruhsat ve Fotokopisi.
2. Gelen kişi için Şirket Yetkilisinden yeterlilik belgesi. ( Şirketin Antetli kağıdına yazılmış olmalı.)
3. Şirket Yetkilisi İmza sirküler fotokopisi.
4. Gelen kişi kimlik-ehliyet ve fotokopisi.


Okunma Sayısı: 6328

[ Geri Dön ]

Eklenme Tarihi: 02/02/2011

OrtaBlok
Ortaalt

Görüntülenemiyor !!!