Türkçe English
OrtaUst
CaNlI destek
Canlı Destek   Destek İçin Tıklayınız
BlokAlt

Duyurular
BlokAlt

Fethiye Sehir Rehberim
Fethiye Şehir Rehberim
BlokAlt

DİL SEÇİMİ
TurkishEnglishArabicArmenianBulgarianChinese (Simplified)
CzechFrenchGeorgianGermanGreekItalian
JapanesePersianPortugueseRussianSpanishSwedish
BlokAlt

Tek Anahtar
Tek Anahtar
BlokAlt

istatistikler
Aktif  : 3
Dün  : 471
Bugün  : 210
Toplam  : 468887
Ip  : 3.85.80.239
BlokAlt

Ege

Kahraman Anahtar - fethİye anahtar evİ
Diyoruz Ki

 İş yaptırmak zor zanaat.

İşi bilene yaptırmak en az o kadar zor. Neden? Çünkü yapılması gereken bir iş var ve siz işi bilene yaptırmak durumundasınız. Bu konuda biz iddialıyız. İşinizi bilene yaptırın ki size daha ucuza gelsin.

Şirketimizde bulunan son Teknolojiye ait cihazlarımız ile aracınızın güvenlik kodunu bulup, Elektronik anahtarınızı ve çipini kopyalayabiliyoruz.
Kayıp olan anahtarınız varsa araç beyninden silip işe yaramaz hale getiriyoruz.

Oto immobilizer elektronik anahtarınız tamamen kayıp olsa dahi otonuzun ruhsatını ve kimliğinizi getirmeniz kaydıyla anahtarınızı yapabiliyoruz.


Anahtar yaptırmaya karar verdiğinizde bize yaptırmasanız dahi anahtarla ilgili problemlerinizde size her türlü teknik bilgiyi vereceğimizden emin olunuz.


Bizleri cep ten 0535 218 8153 arayabilirsiniz. kahramanatilla@hotmail.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderirken bulunduğunuz İli yazarsanız size daha fazla yardımcı oluruz. Mesajlarınıza mutlaka cevap verilecektir.

Oto Kilit Tamir ve Bakım Onarımları Otomobillerin kapı, kontak ve Bagaj kilitlerinde Meydana Gelebilecek Arıza veya Anahtar problemlerinde firmamız hizmetinizdeyiz. Oto transponder Anahtarlarının yapımı Çipli Oto Anahtarı yapılması yedeklerinin Çoğaltılması Arızaların Giderilmesi Oto Çipli Anahtarların Yapımı İmmobilizer Oto Anahtarların Yedeklerinin Yapılması ve Şifrelerinin kodlanması Hiç Anahtarı Olmayan Araçlara da Anahtar yapılır.

 


Oto Kilit Tamir ve Bakım Onarımları Otomobillerin kapı, kontak ve Bagaj kilitlerinde Meydana Gelebilecek Arıza veya Anahtar problemlerinde firmamız hizmetinizdeyiz Oto transponder Anahtarlarının yapımı Çipli Oto Anahtarı yapılması yedeklerinin Çoğaltılması Arızaların Giderilmesi Oto Çipli Anahtarların Yapımı İmmobilizer Oto Anahtarların Yedeklerinin Yapılması ve Şifrelerinin kodlanması Hiç Anahtarı Olmayan Araçlara da Anahtar yapılır.

Audi Bmw Polo Mercedes Golf Seat Passat Doblo Skoda Woswagen Hyundai,Honda,ve Diğer Tüm Marka kilitli kalmış Otomobillerin Güvenli Bir Şekilde Açılması Firmamız Tarafından İtina ile Yapılır.

 Firmamızın YÜKSEK Güvenlik Otomobil Sistemlerine Karşı Teknik Ekipmanları Mevcuttur Kilitli Kalmış Otolarınıza Hasar Vermeden Araca Özel Aparatlarıyla   Profesyonel Olarak Açılır.


Firmamızın Fethiye Dalaman Ortaca Köyceğiz Marmaris Çameli Elmalı Kaş Kemerde Hizmetinizdeyiz Gsm: 0535 218 8153 arayın fiyat verelim.

 

 

 

 EĞER OTONUZUN ANAHTARINI KAYBETTİYSENİZ;    GSM  0535 218 8153

 Hiç telaşlanmayın  oto servislerinin  15 gün süre verdiği  anahtarları, biz 1-2 saat içinde elimizde bulunan Teknik cihazlarla kodlayıp size teslim ediyoruz.
 
İMMOBİLİZERLİ OTO ANAHTARLARINIZI ÇEŞİTLİ VE GÜVENLİ CİHAZLARIMIZ İLE YAPIYORUZ VE OTONUZUN KOMPLE ANAHTARI KAYIP OLSA BİLE ÜZÜLMEYİN, HER MODEL ARAÇLARIN KAYIP ANAHTARLARI 1-2 SAATTE YAPILIR.

http://www.kahramananahtar.com/    http://www.fethiyekey.com/     http://www.fethiyekey.info/    fethiyeanahtar ANAHTARCI FETHİYE OTO ANAHTAR 24

 


Okunma Sayısı: 5595

[ Geri Dön ]

Eklenme Tarihi: 02/02/2011

OrtaBlok
Ortaalt

Görüntülenemiyor !!!